به زیر تـــــــــاق آبی

آسمان من آبیست..

تکامل دانشگاهی

 دوست دارم یک روز بلند شوم و بگویم: من کنکور نمی دهم!

می دانم شاید باور نکنند و حتی اگر باور کنند فکرشان به سمت ازدواج می رود و من در دل بلنـــد به تمام این افکار خواهم خندید.

.

.

چرا همه فکر میکنند حتما باید به دانشگاه رفت؟ انگار یک قسمت از تکامل در دانشگاه اتفاق می افتد و هرکس نرود از دور داد می زند که آن قسمت تکاملش خالیست!

امروز که همه دانشگاه رفته اند چه تکاملی در آن ها دیده شده است که ما بگوییم« آهااا ایناهااش! تکاملشو دیدییی؟؟ عجب چیزیییه!!!»

اتفاقا خیلی ها همون قسمت تکامل قبلی را هم به باد می دهند چه برسد به جدید!

در کل انقدر سیستماتیک نباشیم. انگار از اول ابتدایی انداختنمون توی یک عدد ماشین ماهم بی اختیار رفتیم و رفتیم و رفتیم و خواهیم رفت و خواهیم رفت و خواهیم رفت...

در کل، لازم نیست همه کنکور بدن...همین!

فکر کنم منظورمو متوجه نشید...همین!

من با دانشگاه مخالف نیستم خودم هم میرم...همین!

ام...همین!

نمیفهمم با چی مشکل داری الان¿¡کنکور ؟!دانشگاه¿¡هردو؟!یا اون آدم هایی که فکر میکنن تکامل تو دانشگاه است و بس¿¡

با آخریش شاید..نمیدونم زنگ بزن از مکعب روبیک بپرس اون میدونه:)))

منم دوست دارم یک روز بلند شمو بگم من کنکور نمیدم همه هم کله تکون بدنو تایید کنن با لبخند بعد برم بشینم کارای هنریمو بکنم ورزش کنم

چقدر خوبه این جوری همه هرجور فکر میکنن و علاقه دارن کار کنن:)

سلام خیلی خوب نوشتی،دانشگاه تکامل نیست فقط و فقط یک وسیله است ،یک امکان و فرصت برای اینکه برای اسلام و کشورت مفید باشی،هزاران وسیله،امکان و فرصت دیگری غیر از دانشگاه هم هست که می تونن انسان را بنده مفید و کارایی بکنه،حتی ازدواج هم یک فرصت و امکان برای رسیدن به بندگی و مفید بودن برای اسلام هست. مهم رسیدن به هدفت توی زندگی هست با انتخاب یک راه درست

ممنون:)

بلی بلی:)

دانشگاه فضای خیلی بهتری نسبت به دوره کنکور و قبل کنکور می تونه داشته باشه . حداقل یکبار تجربه ارزششو داره:))) جدی میگم:)))))
دانشگاه جذابیت های خاص خودش رو داره بحث این چارچوبیه که مردم برای پیشرفت تصور میکنن! من خودم اصلا با دانشگاه مخالف نیستم:)
مردم مدرک رو میخوان D: دانشگاه و اینا بهانه است.
میگن که: مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه ست:)
بعله واقعا هم همین طوره...:)
در کل،لازم نیست همه کنکور بدن همین...
فرق میکرد، فرق میکرد،فرق میکرد،فرق...
Designed By Erfan Powered by Bayan